Orjinal Dilinde Kitaplar

Akdeniz / Tarih, Mekan, İnsanlar ve Miras kitabını indir [PDF ve ePUB]

Akdeniz / Tarih, Mekan, İnsanlar ve Miras

Akdeniz / Tarih, Mekan, İnsanlar ve Miras yayını türkçedir. Akdeniz / Tarih, Mekan, İnsanlar ve Miras kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bir Metis klasiği olan Akdeniz, Fernand Braudel’in yönetiminde, okura Akdeniz tarih ve coğrafyasını okumanın zevkini tattırmak için hazırlanmış özel bir edisyondur. Braudel’in makaleleri dışında uzman tarihçiler Roger Arnaldez, Maurice Aymard, Jean Gaudemet, Piergiorgio Solinas ve Georges Duby’nin katkılarını içeren kitabı geçmiş yıllarda “Mekân ve Tarih” ile “İnsanlar ve Miras” başlıkları altında iki ayrı cilt olarak yayımlamıştık; bu üçüncü basımda ikisini tek ciltte topladık. Akdeniz’i yeni kuşaklardan zevkle okuyacak okurlarımız olduğunu biliyoruz.

indir

Akdeniz / Tarih, Mekan, İnsanlar ve Miras kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Orjinal Dilinde Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Akdeniz / Tarih, Mekan, İnsanlar ve Miras kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak