İslam Kitapları

Aliya İzzetbegoviç / Yenilikçi Müslüman Düşünürler Dizisi 2 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Aliya İzzetbegoviç / Yenilikçi Müslüman Düşünürler Dizisi 2

Aliya İzzetbegoviç / Yenilikçi Müslüman Düşünürler Dizisi 2 yayını türkçedir. Aliya İzzetbegoviç / Yenilikçi Müslüman Düşünürler Dizisi 2 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Muhammed İkbal, Mehmet Akif Ersoy ve Aliya İzzetbegoviç’in ortak özelliği; yok oluş sürecinde “varoluş mücadelesi” veren aynı ümmete mensup, üç milletin sembol simaları olmalarıdır. Muhammed İkbal Pakistan’ın, Mehmet Akif Türkiye’nin, Begoviç de Bosna’nın unutulmaz simalarıdır. Aliya İzzetbegoviç tek kelimeyle Bosna’yı Bosna yapan ruhun kendisine yansıdığı simadır. Begoviçsiz Bosna, İslamsız da Begoviç düşünülemez. Bunlar bir bütün halinde Aliya İzzetbegoviç’in şahsında billurlaşmıştır. Begoviç örneği, İslamın, nasıl bir halkın vicdanı ve dili olabileceğinin ve Müslüman milletler için ne anlam ifade ettiğinin göstergesidir. Aliya İzzetbegoviç mücadelesi ile böylesi bir bilinci ve idraki hatırlatmıştır. İşte bu idrak, geleceğin perspektifi ile beraber küresel saldırganlık karşısında tutunacağımız şeyin ne olduğunu da göstermektedir. Aliya İzzetbegoviç üzerine yeniden düşünmek size çok şey kazandıracak.

indir

Aliya İzzetbegoviç / Yenilikçi Müslüman Düşünürler Dizisi 2 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Aliya İzzetbegoviç / Yenilikçi Müslüman Düşünürler Dizisi 2 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak