Din Kitapları

Allah'ı Tasavvur ve Tahayyül kitabını indir [PDF ve ePUB]

Allah'ı Tasavvur ve Tahayyül

Allah'ı Tasavvur ve Tahayyül yayını türkçedir. Allah'ı Tasavvur ve Tahayyül kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Allah’ı idrak etmede en zorlanılan fasıllar; düşünce ve fikir yürütmede “zaman”dan kurtulamamak olmuştur. Bu sebeple, Allah’ın ezeli olmasını beyinler idrakte büyük zorluk yaşar. Bu, inkârın en kolay kapısıdır. Diğer taraftan, neredeyse insanların tamamının farkında olmadan içinde yaşadıkları adamlık ve atalar dini hükümleri, inkâra kolayca düşüren tehlikeli sebeplerdir.

Ülkemizde imansız kâfirler ile imansız Müslüman sayısı dehşet boyuttadır. Bu kitapta, “bir garip mahlûk” olan “zaman” ve adamlık-atalar dini tüm tafsilatı ile incelenmiştir. Bu iki husus iyi anlaşıldığında Allah’ı tasavvur ve tahayyül kapıları açılacak, imân yolculuğuna çıkılabilecektir. Azami 600.000 saat olan insan ömrünün akabinde ebedî âzaba muhatap olmamak için bu kitap; zamanı ve adamlık – atalar dinini izâh ettikten sonra tefekküre ve dolayısıyla “taklidî iman”dan “tahkikî iman”a davet etmektedir.

indir

Allah'ı Tasavvur ve Tahayyül kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Allah'ı Tasavvur ve Tahayyül kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak