Anne Baba'nın Çocuk Yetiştirme Rehberi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Anne Baba'nın Çocuk Yetiştirme Rehberi yayını türkçedir.Anne Baba'nın Çocuk Yetiştirme Rehberi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Çocuğunuzun karakteri ilk anlardan itibaren çevresindeki olaylardan etkilenerek şekillenir. Onun çevresini oluşturan en önemli iki şeyin Anne ve Babası olduğunu kim inkar edebilir? Ayrıca onun üzerinde kısıtlamalar koyan ve ne yapması gerektiğini saptayan ebeveyn, tartışmasız olarak çocuğun karakterini belirleyen en önemli unsurdur. Öyleyse neden bilinçlenerek çocuğumuzu daha düzgün bir insan olarak yetiştirmeyelim?
 
Bu kitap çocukların psikolojisine doğumdan başlayıp yetişkinliğe kadar çeşitli açılardan bakarak, onları kişilik bozukluklarından koruyacak ve bağımlılıklara karşı dirençlerini arttıracak 100 adet taktik içeriyor.
 
Bu taktikleri okuduğunuzda, onu ödüllendirirken ve cezalandırırken aslında ne yapmakta olduğunuzu anlayacak, ölçüsüz isteklerine karşı nasıl davranacağınızı öğrenecek, sınırlarlar koyup koymama hakkında bilgilenecek ve o bir sinir krizine girdiğinde yapabileceklerinizi öğreneceksiniz.
 
Çocuğunuzun doğasını anlayacak ve kendinizi dönüştürüp iyi bir ebeveyn haline geleceksiniz.

indir

Anne Baba'nın Çocuk Yetiştirme Rehberi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Anne Baba'nın Çocuk Yetiştirme Rehberi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın