Anne & Şefkat ve Merhamet Pınarı kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Anne & Şefkat ve Merhamet Pınarı yayını türkçedir. Anne & Şefkat ve Merhamet Pınarı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kadın, varlığın en önemli halkalarındandır. Kadın yoksa insan da yoktur. Kadın insanlık okulunun ilk hocası ve terbiyecisidir. Hanenin huzuru, güveni, bu cennet yurdun erkekler gibi bekçileridir.
Kadının en büyük özelliği ve güzelliği, onun bir Ana olarak yaratılmasıdır. “Cenneti ayaklarının altında taşıyan” anaların; kafası ilim ile donatıldığı, kalbi iman, iffet ve hayâ duygusu ile süslendiği zaman meleklerden daha yüksek, eşsiz bir varlık haline gelecektir, gelmiştir.
Anne kucağı, sağlık ve mutluluğun en güvenli ocağıdır. Bu Cennet Çiçekleri, dünya hayatına ilk gözümüzü açtığımızda bizleri bağrına basan, kokumuzu ciğerlerine çeken, ak sütü ile besleyip, kemiklerimizi dolduran, emeği ile karakter ve kişiliğimize şekil veren, başların tacı, dertlerin ilacı, ruhumuzun gıdası, gönüllerin sultanı, sevgi, saygı, şefkat ve merhamet pınarlarıdırlar.
Engin ve mavi gök kubbe altında ne varsa eli ve ayağı hepsinin üstündedir. Onlar öyle bir kutsal bir varlıktır ki başı semaya değer. Yüce Yaratan ona öyle bir sultanlık vermiştir ki dünya sultanları onun gölgesi altına kalır. Onlar faziletin, sevginin, iffetin, yolumuzu aydınlatan ışığı, güneşidir. Cennete giden bütün yollar onun ayaklarının altından geçer.
 

[ad_2]

indir

Anne & Şefkat ve Merhamet Pınarı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Anne & Şefkat ve Merhamet Pınarı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın