Sağlık ve Tıp Kitapları

Anti Kanser Yaşam Biçimi & Hastayken, Riskliyken ve Sağlıklıyken Davranış Farklarını Anlama Kitabı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Anti Kanser Yaşam Biçimi & Hastayken, Riskliyken ve Sağlıklıyken Davranış Farklarını Anlama Kitabı

Anti Kanser Yaşam Biçimi & Hastayken, Riskliyken ve Sağlıklıyken Davranış Farklarını Anlama Kitabı yayını türkçedir. Anti Kanser Yaşam Biçimi & Hastayken, Riskliyken ve Sağlıklıyken Davranış Farklarını Anlama Kitabı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Sağlık hizmetleri devrimi, yepyeni ve harika bir kitapla devam ediyor… Bu kitap, erişilebilir, bilime dayalı, değerli bir kaynak.” 
— Andrew Weil, Tıp Doktoru
 
Anti Kanser Yaşam Biçimi, milyonlarca insanın kansere yakalanma riskini azaltmak veya kanser teşhisinden sonra sağkalım riskini artırmak için kullanabileceği bilgiyi sağlıyor. Şiddetle tavsiye ederim!”
—Dean Ornish, Tıp Doktoru
 

“Mükemmel referanslara sahip yazarların elinden çıkma, hem sağlık profesyonelleri hem de halk için çok değerli bir rehber.”
—Deepak Chopra, Tıp Doktoru
 
Anti Kanser Yaşam Biçimi, kanser riskini azaltacak ve aynı zamanda kanser tedavisi görenlerin yaşam kalitesini artıracak sağlık tutumlarını vurgulayan muhteşem bir kaynak.” 
—David S. Rosenthal, Tıp Doktoru, Amerikan Kanser Derneğinin eski başkanı
 
Anti Kanser Yaşam Biçimi, yaşam tarzımızı değiştirmenin kanserden ve diğer büyük hastalıklardan kaynaklanan ölümleri azaltabileceğini söyleyen bilimsel kanıt sunuyor. Bu amacı başarmak ve her gün daha iyi hissetmek için yaşam tarzımızı nasıl değiştireceğimizi gösteriyor. Hayatınızın daha iyiye gitmesi için çalışan deneyimli profesyoneller bu kitapta sağlığınızı geliştirecek reçeteler sunuyor.” 
—John Mendelsohn, Tıp Doktoru, MD Anderson Kanser Merkezinin eski başkanı

indir

Anti Kanser Yaşam Biçimi & Hastayken, Riskliyken ve Sağlıklıyken Davranış Farklarını Anlama Kitabı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Anti Kanser Yaşam Biçimi & Hastayken, Riskliyken ve Sağlıklıyken Davranış Farklarını Anlama Kitabı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak