Antik Hermenötik kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Antik Hermenötik yayını türkçedir. Antik Hermenötik kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kitabımı, hayli iyi bilinen bir tarza uyarak, hermenötiğin ne tür birşey olabileceği ve amacının ne olduğu sorusunu ele almak suretiyle konumlamama müsaade edin. Bu soruya verilecek en basit cevap, hermenötiğin verstehen, yani anlama kavramına açıklık kazandırmaya çalışan bir düşünme ya da felsefî tefekkür geleneği olduğudur. Bir şiir, bir kanun metni, bir insan fiili, bir dil, veya bir yabancı kültür, ya da insanın kendi kendisi olsun, herhangi bir şeyi anlamak nedir? Güçlük, bunun tamamen tutarlı bir soru olmamasından; veya daha doğrusu, anlama sorusunun birçok farklı bağlamda ortaya çıkmasından ve kimisi bir diğeriyle neredeyse hiç uyuşmayan birçok entellektüel disiplinde uygulanmasının olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle sorunun nasıl çerçeveleneceği, başlıbaşına bir sorundur.
(Takdim’den)

[ad_2]

indir

Antik Hermenötik kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Antik Hermenötik kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın