Aristoteles ile Bir Karıncayiyen Washington'a Gider… kitabını indir [PDF ve ePUB]

Aristoteles ile Bir Karıncayiyen Washington'a Gider… yayını türkçedir. Aristoteles ile Bir Karıncayiyen Washington'a Gider… kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

En sevdiğiniz filozof-komedyenler yine iş başında ve bu sefer felsefe öğretirken politikacıların hilelerini ve zırvalarını ifşa ediyorlar. Bu kitabı okuduktan sonra politikacıların sık kullandıkları taktiklere karşı daha hazırlıklı olacaksınız. Hangilerine mi?

TEKSASLI KESKİN NİŞANCI SAFSATASI
İlk önce ateş edin, sonra da vurduğunuz yerin etrafına bir hedef çizin. Politik söylemleriniz her zaman tam on ikiden vuracaktır.

ÇAKALLIK
“‘Başarısızlık’ henüz gerçekleşmemiş bir başarıdır.” Hadi ya?

ANALİTİK SENTETİK AYRIMI
“Irak bize nükleer bomba atma kapasitesine sahip olsaydı, bize her an nükleer bomba atabilirdi.” Çok korktuk!

“Bu kitap mantık ve felsefeyi mi, yoksa politikacıların hiç bitmeyen zırvalarını mı açıklıyor emin değilim. İşte bu yüzden bu kadar eğlenceli bir kitap.”
Markos Moulitsas

indir

Aristoteles ile Bir Karıncayiyen Washington'a Gider… kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eglence Mizah Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Aristoteles ile Bir Karıncayiyen Washington'a Gider… kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın