Psikoloji Kitapları

Artık Hepimiz Prekaryayız & Tehlikeli ve Umutlu Gelecek kitabını indir [PDF ve ePUB]

Artık Hepimiz Prekaryayız & Tehlikeli ve Umutlu Gelecek

Artık Hepimiz Prekaryayız & Tehlikeli ve Umutlu Gelecek yayını türkçedir. Artık Hepimiz Prekaryayız & Tehlikeli ve Umutlu Gelecek kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap «uçurumun kenarında olanlar için yazıldı. Bir başka deyişle hayatın pek çok alanında güvencesiz ve yalnız olduğunu düşünenler için.
 Ya güvencesizliğiniz ve yalnızlığınız size özgü değilse? Ya şu an hissettiklerinizi tanımadığınız milyonlarca hatta milyarlarca başka insan da yaşıyorsa?
 Bu kitap gündelik hayatta herkesin ortak deneyimlerinden ve hislerinden yola çıkarak yeni bir toplumsal sınıfla “Prekarya” ile karşı karşıya olduğumuzu söylüyor.
 Prekarya iş bulmakta zorlanan, iş yerinde yöneticileri karşısında güçsüz olan ve yöneticilerinin sözünden çıkamayan, hedef performans sistemi altında stresle boğuşan, aylık geliri harcamalarına yetmeyen, krediyle yaşamak zorunda kalan, vergilere tepki duyan, tatil yapamayan, siyasetçilere güvenmeyen, stres ve öfkeyle yaşamak zorunda bırakılan, aldığı eğitimle yaptığı iş arasında dağlar kadar fark olan ve en nihayetinde kendi hayatı üzerinde kontrole sahip olamayanların oluşturduğu bir sınıf.
 
Yazara göre siyasal prekarya, kendisine dayatılan politikaları reddeden, yeni ve adil bir dünyayı talep eden küresel bir aktör olmaya aday. Kitap son dönemde yaşanan Sarı Yelekliler gibi sosyal patlamaların yeni bir dünyanın habercisi olduğunu vurguluyor ve sizi bir yolculuğa davet ediyor.
Kim bilir belki bu yolculukta anlatılan sizin hikayenizdir. Bu yolculuğa var mısınız?

indir

Artık Hepimiz Prekaryayız & Tehlikeli ve Umutlu Gelecek kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Artık Hepimiz Prekaryayız & Tehlikeli ve Umutlu Gelecek kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak