Spor Kitapları

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler yayını türkçedir. Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ayrıca cimnastik, hem statik hem de dinamik hareketler sırasında, üst ve alt ekstremitelerde, postüral kontrolü dengeleme ve sürdürme yeteneğini gerektirir. Koreografi, element tablosundaki çok çeşitli yapı gruplarındaki hareketlerden seçilerek farklı düzey, yönlerde çeşitli ritim ve tempoda, dinamik, orijinal hareketler arasında gereksiz durmaların veya elementler öncesinde uzun hazırlayıcı hareketlerin olmadığı düzgün ve akıcı geçişlerin bulunduğu serilerden oluşmalıdır. Cimnastikçi artistik performansında da yaratıcılığını, kendine güvenini, kişisel stili, mükemmel tekniğini ortaya koymalıdır. Denge, yer hareketleri, bireysel ve takım yarışları, asimetrik paralel, atlama beygiri Artistik Cimnastik-kadın branşının olimpik cimnastik kategorileridir.

indir

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak