Diğer Kitaplar

Aşk Tarotu kitabını indir [PDF ve ePUB]

Aşk Tarotu

Aşk Tarotu yayını türkçedir.Aşk Tarotu kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Yüzyıllar boyunca âşıklar, kara sevdalılar, terk edilenler ve karşılıksız aşkın acısını çekenler romantizm ile ilgili konularda Tarot kartlarına danıştılar. Tarot okuyucusunun masasına sevinç ve üzüntü, umut ve korku, tutku ve acı gibi çeşitli duygularla oturdular. Her durumda Tarot onlara bir tavsiye ile cevap verdi. Sonuçta Tarot’un en büyük gücü buydu. 
Corrine Kenner doğaüstü konuları pratik ve gerçekçi bir şekilde gündeme getirme konusunda uzmanlaşmış, Tarot üzerine yazdığı kitaplar ve hazırladığı kart desteleri dünya çapında yayımlanmıştır. Aşk Tarotu, kartların 1441 Rönesans İtalyası’na uzanan ve Tarocchi adlı bir oyun olarak bilindiği tarihçesinden başlıyor. Kenner kartların anlamını, Majör ve Minör Arkana setlerini, 78 kartın astroloji ve mitoloji ile bağlantısını anlatırken, örnek açılımlarla romantik konularda cevap arayan kişilere okumalarında yol göstermiş. Aşk Tarotu, kartların bilinen klasik anlamlarından bir adım öteye giderek, her kartın aşk ve ilişkiler çerçevesinde nasıl yorumlanması gerektiğini açıklıyor.

Tarot Destesinin Düalitesi
Sayıların, Elementlerin ve Renklerin Sembolizmi
Hayat Ağacı Sembolizmi
Doğru Deste Nasıl Seçilir?
Tarot Okumasında Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler
Tarot Okuyucusunun Etik Kuralları
Gezegenler ve Kartlar
Saraylı Kartların Danışmanlığı
Kelt Haçı ve Zodyak Açılımı
Tarot Sembolleri ve Terimleri Sözlüğü

indir

Aşk Tarotu kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Aşk Tarotu kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak