Astrokristal Şifa kitabını indir [PDF ve ePUB]

Astrokristal Şifa yayını türkçedir.Astrokristal Şifa kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İnsanlık, yüzyıllar süren bir evrimle mirasını devrederek döngüyü devam ettirirken, birçok yol ve yöntemden istifade etmiştir. Bunu yaparken de kimi zaman yüzünü gök kubbeye kimi zaman da yerküreye çevirmiştir. Kimi zaman ihtiyaçtan kimi zaman da çaresizlikten kaynaklanan keşifler yapmıştır. Günümüzde devam eden ve gizemini her zaman muhafaza eden uygulamaları bizler de takip ediyoruz. Beğeninize sunduğumuz bu kitapta, taşların enerji alanlarıyla etkileşimi, çakralar, aura, astrolojik kullanım, takılar, kokular ve kadim medeniyetlerdeki yerleriyle ilgili sorularınıza mümkün olduğu kadar cevaplar bulurken, pratik kullanımınıza imkân verecek şekilde, alt türler de dâhil doksan sekiz taşın bilgisini sizlerin dikkatine sunduk. Kitabın interaktif bir mahiyette olması, sürekli güncellenecek bilgilerin tekrar kullanılmasını sağlarken, aynı zamanda teknoloji çağında yenilenen görsellere ulaşmanızı da kolaylaştıracaktır.

indir

Astrokristal Şifa kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Astrokristal Şifa kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın