Diğer Kitaplar

Astroloji ve İlişkiler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Astroloji ve İlişkiler

Astroloji ve İlişkiler yayını türkçedir.Astroloji ve İlişkiler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Astrolog olarak yıllardır birçok kişiye danışmanlık verdim. Gözlemlerim sonucunda, çoğu insanın ilişki yürütmek konusunda çuvalladığını gördüm.
Aşk başka, ilişki başka bir şeydir. Bunu fark etmek gerekir öncelikle.
İlişkiyi krize sürükleyen ve bitiren şey aşk değil, kişilerin ilişkiyi yürütme biçimindeki yanlışlarıdır. Bunun en büyük sebebin kişilerin kendini ve partnerini tanımaması olduğu sonucuna vardım.
Danışmanlıklarımda, kişiye kendini ve partnerini detaylıca anlatırım ve ilişki haritaları üzerinden tavsiyelerde bulunurum. Tavsiyelerimi dinleyip uygulayan bazı danışanlarımın ilişki hayatlarında düzelme olduğunu görürüm. Kimi biten ilişkisini kurtarıp evlendi ve çocuk yaptı, kimi uzun süre çabanın ardından ilişkisinde mutlu eden güzel bir ivme kazandı vb…
İlişkide kişi kendini bilerek ve sevgilisini tanıyarak hareket ettiğinde, gerçekten kötü giden ilişkiler kurtarılabiliyor, biten ilişkide yeniden barış sağlanabiliyor hatta kişiler sorunlarını geride bırakıp evlenip yuva kurabiliyorlar.
Mutlu bir ilişki istiyorsanız, öncelikle işe kendinizi ve onu ‘tanımak’la başlayın!
Bunun içindir ki, kitabın ilk kısmını Astrolojinin ışığında kendinizi ve sevgilinizi tanımaya ayırdım.
Kendini tanı, sevgilini tanı ve ilişkide mutluluğun yolunu aç.

indir

Astroloji ve İlişkiler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Astroloji ve İlişkiler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak