Siyaset Kitapları

Atatürk ve Çanakkale'nin Komutanları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Atatürk ve Çanakkale'nin Komutanları

Atatürk ve Çanakkale'nin Komutanları yayını türkçedir. Atatürk ve Çanakkale'nin Komutanları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bazı kanaatler vardır ki, onların hesap ve mantıkla izahı pek güçtür. Özellikle muharebenin kanlı ve ateşli safhasındaki kanaatler… Bittabi her kanaat ve karar, içinde bulunulan durumu ve şartları tetkik ve bu tetkiklerin neticelerini sezmek ve değerlendirmek sayesinde doğar.

Mustafa kemal

Çanakkale Savaşı’nın farklı bir açıdan öyküsü. Atatürk’ün muharebeler sırasında Türk üst komuta kadrosuyla ilişkileri, anlaşmazlıkları, kişilik çatışmaları. Muharebelerin ortasında yaşanan sıkıntılı dönemler, Atatürk ve komutanlar arasında gerginlikler. Rollerin değişip Atatürk’ün tek lider olduğu Cumhuriyet döneminde aynı komutanlar ile ilişkilerin seyri…

Atatürk’ün muharebe meydanında karşı karşıya geldiği İngiliz ve Fransız komutanlarla, savaştan sonra kesişen yollar. Kanlı bir savaşın arkasından gelişen sıcak dostluklar.

Arşivden yeni belgeler, bilinmeyen mektuplar, gün ışığına çıkan yeni fotoğraflar.

Çanakkale nasıl geçilemedi, savaş ne pahasına kazanıldı?

100. yılında kimleri ve nasıl hatırlayalım, kimleri ve neleri unutmayalım?
 

indir

Atatürk ve Çanakkale'nin Komutanları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Atatürk ve Çanakkale'nin Komutanları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak