Siyaset Kitapları

Avrupa Birliği mi Türk Birliği mi? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Avrupa Birliği mi Türk Birliği mi?

Avrupa Birliği mi Türk Birliği mi? yayını türkçedir. Avrupa Birliği mi Türk Birliği mi? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Türk devleti milli şuurun yüksek, Türk kültürünün hakim olduğu dönemlerde güçlü olmuş, bu değerlerden uzaklaştığı dönemlerde ise zayıflayarak güç kaybetmiş ya da yıkılmıştır. Türkiye’nin üniter yapısına yönelik tehditlerin arttığı günümüzde de sorun, Cumhuriyetin kuruluş amacını doğuran ve Cumhuriyetin kuruluş temelinde yatan esas ilkelerden sapılmasından kaynaklanmaktadır.
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuyla birlikte dönemin milli değerlere sahip aydın kadrolarıyla uygulamaya konan Türk kültürüne dayalı ulus-devlet inşası, Atatürk’ün ölümünden sonra gayri milli politikalarla kesintiye uğratılmış, alt kimlik üst kimlik mozaik vb. tartışmalarla tamamen yok edilmeye çalışılmaktadır.
Sonuç olarak olay, gösterilmeye çalışıldığı gibi bir kültürel hak ve azınlık sorunu değil ,Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini Malazgirt’e, Haçlı Seferleri’ne, İstanbul’un Fethi’ne dayanan ve Oryantalizm-Şark Sorunu’ndan beslenen Sevr esaslarına göre parçalayarak Türkiye’yi Türksüzleştirme projesidir.

Misyonerlikte Papazlığa kadar yükselmiş İlker Çınar Örgütlenmemiz için rahipler ABD’den gelirdi. Hedef kitlemiz Doğulu Kürtler ve Alevi kökenli Türkmenlerdi!
Yeniçağ Gazetesi 24 Nisan 2007

indir

Avrupa Birliği mi Türk Birliği mi? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Avrupa Birliği mi Türk Birliği mi? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak