Spor Kitapları

Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına Futbol kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına Futbol

Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına Futbol yayını türkçedir. Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına Futbol kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dünyada ve Türkiye’de futbolun sosyo-ekonomik ve kültürel dinamiklerini serinkanlı bir dille anlatıyor.Ali Ece . Şahsi gözlem ve yorumlarını esirgemese de asla duygusallığa ve tarafgirliğe düşmüyor.
  Futbolla müzik ve başka sanatlar arasındaki bağlardan tutun da dünya futbolunun efsane oyuncu , teknik adam ve takımlarının bilinmeyen öykülerine kadar futbola dair ne varsa yeniden yorumluyor. Futbolun finansal gerçeklerini ve özellikle pazarlama teknikleri ile oluşturulan algıları gözler önüne sermekten de çekinmiyor.
Ali Ece ‘den , en az onun kadar renkli ve derin bir futbol kitabı.
 

indir

Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına Futbol kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına Futbol kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak