Ayurveda Sağlıklı ve Mutlu Yaşamın Sırları / Beyin ve Bağırsak kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ayurveda Sağlıklı ve Mutlu Yaşamın Sırları / Beyin ve Bağırsak yayını türkçedir. Ayurveda Sağlıklı ve Mutlu Yaşamın Sırları / Beyin ve Bağırsak kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ayurveda, kökeni 5000 yıl öncesi Hindistan kültürüne dayanan en eski tıp sistemidir ve kelime anlamı olarak yaşam bilgisi demektir. Ayurveda’nın amacı, doğa ile uyumlu yaşamak ve bedenimizdeki dengeyi sağlamaktır. Dr. Kulreet Chaudhary, aldığı modern tıp eğitimiyle Ayurveda arasında bir köprü inşa eder ve bu bilgi birikimini, kolayca uygulanabilir şekilde okuyucuya sunar. Fiziksel ve bedensel bütünlüğümüzü dengede tutmak ve vücudumuzun sahip olabileceği en iyi hâline gelmesinin yollarını bize gösterir.
Bu kitapla neler öğreneceksiniz?
•Yaşam tarzı alışkanlıklarınızı iyileştirmek için vücudunuzun kimyasını nasıl değiştirebilirsiniz?
•Nöro-adaptasyon yiyecek bağımlılığı ve beyin ilişkisi (Neden beyniniz ve bağırsaklarınız kilo vermenize engel oluyor?)
• Kilo vermek, neden ne yediğinizle değil ne sindirdiğinizle ilgilidir?
•Aşırı yeme isteğinden ve yağlardan nasıl kurtulabilir, enerjinizi nasıl yükseltebilirsiniz?
Hayatınızın en muhteşem çağını yaşamaya hazır mısınız?

indir

Ayurveda Sağlıklı ve Mutlu Yaşamın Sırları / Beyin ve Bağırsak kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ayurveda Sağlıklı ve Mutlu Yaşamın Sırları / Beyin ve Bağırsak kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın