Din Kitapları

Barnabas İncili & Hz. Muhammedin Müjdelendiği Yasak İncil kitabını indir [PDF ve ePUB]

Barnabas İncili & Hz. Muhammedin Müjdelendiği Yasak İncil

Barnabas İncili & Hz. Muhammedin Müjdelendiği Yasak İncil yayını türkçedir. Barnabas İncili & Hz. Muhammedin Müjdelendiği Yasak İncil kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Barnabas İncili’nin müslümanlar tarafından yazılmadığının bir delili de şudur: Hz. Peygamber’in dünyaya gelişinden 75 yıl önce (M.S. 496), Papa I.Gelasius döneminde ‘yanlış ve dini düşüncelere aykırı kitaplar’ adı altında hazırlanan listede (-Decretum Gelasianum-), Barnabas İncili’nin adı geçmektedir. Ayrıca 7′.nci yüzyıl öncesinden günümüze gelen ikinci ve farklı bir belgede yasaklanan 60 kitap içinde (-List of the Sixty Books-) Barnabas İncili de yer almaktadır.

indir

Barnabas İncili & Hz. Muhammedin Müjdelendiği Yasak İncil kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Barnabas İncili & Hz. Muhammedin Müjdelendiği Yasak İncil kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak