Din Kitapları

Barnabas İncili (Tam Metin) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Barnabas İncili (Tam Metin)

Barnabas İncili (Tam Metin) yayını türkçedir. Barnabas İncili (Tam Metin) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Mesih denilen Nasıralı İsa’nın havarisi Barnabas; yeryüzünde bulunan herkese barış, huzur ve teselli diler.
Pek Sevgili, Yüce Allah, büyük öğretme ve mucizeler merhametinden şu son günlerde peygamberi İsa Mesih aracılığıyla bizi ziyaret etmiştir. Şeytan tarafından aldatılan pek çok kimse dindarlık maskesi altında en dinsiz akideyi vaaz ederek İsa’ya Allah’ın oğlu demekte, Allah’ın sonsuza değin emrettiği sünnet olmayı reddetmekte ve her türlü kirli etin yenmesine izin vermekte olduğundan, bunlar arasında bulunan kendinden üzüntü duymadan söz edemediğim Pavlus da aldatılmıştır. Kurtuluşa ermeniz, şeytan tarafından aldatılmamanız ve Allah’ın hükmü önünde zararlı çıkmamanız için İsa ile yaptığım konuşma ve görüşmelerde gördüğüm ve duyduğum gerçeği yazıyorum. Bu sebeple yazdıklarımın tersine yeni akideyi vazedecek kimselere karşı çok dikkat et ki sonsuz kurtuluşa erebilesin. Yüce Allah seninle olsun, seni şeytandan ve her şerden korusun. Âmin.

indir

Barnabas İncili (Tam Metin) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Din Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Barnabas İncili (Tam Metin) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak