Farklı dillerdeki kitaplar

Başarının Yolu & Yabancılar için Çince Öğretimi Kitabı Temel Giriş Ana Kitap 1-2 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Başarının Yolu & Yabancılar için Çince Öğretimi Kitabı Temel Giriş Ana Kitap 1-2

Başarının Yolu & Yabancılar için Çince Öğretimi Kitabı Temel Giriş Ana Kitap 1-2 yayını türkçe olabilir yada olmayabilir.Başarının Yolu & Yabancılar için Çince Öğretimi Kitabı Temel Giriş Ana Kitap 1-2 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ana dili Çince olmayanlar için hazırlanmış Çince öğretimi kitap serisi “Başarının Yolu” Kırmızı Kedi Yayınları etiketiyle yayımlandı. 
Alanında uzman eğitimciler ve editörler tarafından geliştirilen, Çinceyi “kendi kendine” öğrenmek isteyenler için özel olarak kapsamlı öğretim metotları ile hazırlanan “Başarının Yolu” serisi, aynı zamanda Çin kültürünü de yakından tanımanızı sağlayacak zengin içeriğe sahip. 
Serinin “başlangıç” kitaplarını oluşturan ilk iki ciltte toplam yedi ünite ve 28 konu yer alıyor. Her konu kendi içinde Metin, Yeni Kelimeler, Konuşmayı Öğrenelim, Püf Noktası, Çince Karakterleri Öğrenelim, Okuma ve Yazma Alıştırmaları ve Kapsamlı Alıştırmalar başlıkları altında bölümlere ayrılıyor. İki kitaba ek olarak verilen alıştırma kitapları ve CD ile daha fazla pratik yapabileceksiniz. Bu yoğunlaştırılmış metotla, iki cildi bitirdikten sonra 600’den fazla Çince kelimeyi kullanabilir ve 400’den fazla Çince karakteri yazabilir hale geleceksiniz.
 

indir

Başarının Yolu & Yabancılar için Çince Öğretimi Kitabı Temel Giriş Ana Kitap 1-2 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Farklı dillerdeki Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Başarının Yolu & Yabancılar için Çince Öğretimi Kitabı Temel Giriş Ana Kitap 1-2 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak