Dergiler

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 yayını türkçedir.Bilge Çocuk Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 81. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.
 
Kapak Konusu: Baldaki Gizem
 
Derginin bu sayısında baldaki gizemi daha iyi anlayabilmek için arıgiller ailesinden, Latince adıyla apis mellifera caucasia, namı diğer Bayan Ballıgil ile bir röportaja tanık olacağız. Arılar hakkında daha fazlasını öğreneceğimiz bu sayıda harika doğa yolculuğuna çıkıyoruz.
 
Dolu Dolu İçerik
 
Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, şifa deposu zencefil, ünlü matematikçi Cahit Arf hakkında bilinmeyenler çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikâye afacanlar sınıfı, Dayım ve Ben, Bilge Çocuklar Müzede, Peygamber Efendimiz’in hayatından örnekler, eğlenceli tarih, acayip icatlar ve zeka soruları dergimizde sizi bekliyor.
 
Emeği Geçenler
 
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin mayıs sayısında, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışkan, Murat Arif Yazar, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Demir, Semra Kara, Nilüfer Taktak , Özlem Isıyel gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
 
Yıldız Sudoku Zeka Oyunu!
 
Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve İngilizce hafıza kartlarının yanı sıra “Yıldız Sudoku” zekâ oyunu da hediye ediyor.

indir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Dergiler kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bilge Çocuk Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak