Dergiler

Bilge Minik Dergisi Sayı:68 Nisan 2022 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bilge Minik Dergisi Sayı:68 Nisan 2022

Bilge Minik Dergisi Sayı:68 Nisan 2022 yayını türkçedir.Bilge Minik Dergisi Sayı:68 Nisan 2022 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bilge Minik Nisan Sayısı Bayilerde
 
Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 68. sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.
Evde Etkinlik
Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici niteliktedir. Bu doğrultuda çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcını keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, çocukların yapılan çalışmalarda temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması, araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması noktasında ebeveyn desteğinin nasıl olması gerektiği konusunda rehberlik ediyor.
 
 
Bu ay neler var?
Derginin bu sayısında kalbimizin nasıl çalıştığını öğreniyoruz. Oksijenin vücudumuzda nasıl dağıldığı, kanın tüm vücudumuzda nasıl dolaştığı gibi bilgilere yanında çocuklarımızın öğrenmelerini kolaylaştıracak deneyler ve etkinliklere de dergimizde yer veriyoruz. Hayvanlar âleminden kurbağanın özellikleri, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler de dergimizde sizi bekliyor. Dergi içinde kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri gibi etkinliklerle çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek.
 
 
 
Emeği Geçenler
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Nisan sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Esma Genç, İbrahim Oğuz, Burhan İstenci, Bestami Yazgan, Tuğba Coşkuner, Esin Baytar, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Figen Yaman Coşar, Murat Tanhu, Büşra Önder, Selma Sanlısoy Yıldız, Said Aveder ve Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Keyifli hediyeler!
Derginiz ile bu ay dört renk zekâ oyunu ve ramazan kandili ve çıkartma hediye ediliyor.
Miniklerimizin en sevdiği bölüm kendi kapağını tasarlama ise yine dergi içinde onları bekliyor.

indir

Bilge Minik Dergisi Sayı:68 Nisan 2022 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Dergiler kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bilge Minik Dergisi Sayı:68 Nisan 2022 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak