Dergiler

Bilge Minik Dergisi Sayı:78 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bilge Minik Dergisi Sayı:78

Bilge Minik Dergisi Sayı:78 yayını türkçedir.Bilge Minik Dergisi Sayı:78 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bilge Minik Şubat Sayısı Bayilerde
 
Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 78. sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.
Evde Etkinlik
Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici niteliktedir. Dergimizle, çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcını keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, ebeveyn desteğinin nasıl olması gerektiği konusunda rehberlik ediyor. Bu şekilde yapılan çalışmalarla çocukların, temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması; araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile de zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması amaçlanıyor.
 
Bu ay neler var?
Derginin bu sayısında gök gürültüsü ve şimşeği inceliyoruz. Gök gürültüsü ve şimşek nereden gelir, nasıl oluşur sorularına cevap arıyoruz. Ayrıca hayvanlar âleminden timsahın yaşam özellikleri, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler de sayfalara taşınmış; çocukların öğrenmelerini kolaylaştıracak deneyler ve etkinliklere de dergimizde yer verilmiştir.  Dergi içinde yer alana kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri geliştiren etkinliklerle çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek.
 
 
 
 
Emeği Geçenler
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Şubat sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Metin Karakuzu, Esma Genç, İbrahim Oğuz, Burhan İstenci, Bestami Yazgan, Tuğba Coşkuner, Esin Baytar, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Esra Ogunday Bakır, Murat Tanhu, Büşra Önder, Selma Şanlısoy Yıldız, Sena Yazıcı, gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Keyifli hediyeler!
Derginiz ile bu ay Sigago de tusco zeka oyunu, İngilizce hafıza kartları zeka oyunu ve hayvan çıkartmaları hediye ediliyor.
Miniklerimizin en sevdiği bölüm kendi kapağını tasarlama ise dergi içinde onları bekliyor.

indir

Bilge Minik Dergisi Sayı:78 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Dergiler kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bilge Minik Dergisi Sayı:78 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak