Bilge Minik Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bilge Minik Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 yayını türkçedir.Bilge Minik Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 81. sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.
Evde Etkinlik
Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici niteliktedir. Ayrıca çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcını keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, çocukların yapılan çalışmalarda temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması, araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması noktasında ebeveyn desteğinin nasıl olması gerektiği konusunda rehberlik ediyor.
 
Bu ay neler var?
Derginin bu sayısında baharın gelmesi ve havaların güzelleşmesiyle beraber hareket etme zamanının geldiğini anlayan ve kendini dışarı atıp eğlenip spor yapan Meryem’in hikâyesi var.

Pijamalı at zebra hakkında ilginç bilgiler, çocukların öğrenmelerini kolaylaştıracak eğlenceli deneyler, kodlama, sudoku, origami, bilmece ve etkinlikler, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler de dergide sizleri bekliyor. Dergi içindeki kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri geliştiren etkinliklerle çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek.
 
 
Emeği Geçenler
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Mayıs sayısında ESMA GENÇ, TUĞBA COŞKUNER, ESİN BAYTAR, YUSUF PEHLİVAN, YAVUZ GİRGİN, ESRA OGUNDAY BAKIR, MURAT TANHU, BÜŞRA ÖNDER, SELMA SANLISOY YILDIZ, SENA YAZICI, gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Keyifli hediyeler!
Derginiz ile bu ay “Yıldız Sudoku” oyunu, İngilizce hafıza kartları zekâ oyunu, origami ve çıkartmalar hediye ediliyor.
Miniklerimizin en sevdiği bölüm kendi kapağını tasarlama ise dergi içinde onları bekliyor.

indir

Bilge Minik Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Dergiler kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bilge Minik Dergisi Sayı:81 Mayıs 2023 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın