Bilgisayar Kitapları

Bilgisayar Ağları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bilgisayar Ağları

Bilgisayar Ağları yayını türkçedir.Bilgisayar Ağları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hayatımızın her alanında bilgisayar ve bilgisayar destekli donanımlar artık vazgeçilmez bir parçamız hâline gelmiştir. Günümüzde bilgisayarlar çok daha geniş bir çerçeve içerisinde faaliyet göstermektedir ve bu da beraberinde rekabetin yoğunlaşmasına neden olmuştur. Hangi çalışma alanını düşünürsek düşünelim, her işte bizi diğer çalışanlardan bir üst başarıya taşıyacak bilgi ve yetenekler bütünü gerekmektedir, bu belirgin ayrımların en önemlilerinden biri de iyi bir yazılımcı olmaktan geçmektedir. Özellikle, yapay zekânın her iş dalına el attığını düşünürsek en temelinden en karmaşığına kadar yazılım bilgisi vazgeçilmez bir gerekliliktir. Bu kitap, en temel anlamda “Bilgisayar Ağı” kavramına değinmiştir. Okuyucuyu, detaylarla çok fazla sıkmadan temel kavramları veren bir başucu kitabı olup her bir sayfası öğrencilerimin özverili çalışmalarına dayanmaktadır.

indir

Bilgisayar Ağları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bilgisayar Ağları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak