Eğitim Kitapları

Bilinçli Ebeveyn Çocuğunu Nasıl Yetiştirir? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bilinçli Ebeveyn Çocuğunu Nasıl Yetiştirir?

Bilinçli Ebeveyn Çocuğunu Nasıl Yetiştirir? yayını türkçedir. Bilinçli Ebeveyn Çocuğunu Nasıl Yetiştirir? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Çocuklar size kendileriyle ilgili olanları değil, sizi size öğretmek için hayatınıza geliyor. Bu kitap, ebeveynlik, çocuk yetiştirme, çocukla anne baba arasındaki ilişki konusunda her şeyi yeni baştan düşünmenizi sağlayacaktır.
 
“Mücadele etmekten vazgeçin ebeveynler. Bu kitap sizi ‘mükemmel ebeveyn’ olma stresinden de ‘mükemmel çocuk’ yetiştirme stresinden de özgürleştirecektir.”
—The Washington Post
 
“Bu kitabı tanıdığım tüm ebeveynlere, bütün anne ve babalara, çocuklara ve yetişkin çocuklara… herkese vermek istiyorum. Sadece hepimizin özlemini çektiği bir aile hayatı için öncü bir kitap değil, aynı zamanda daha huzurla, daha sevgiyle dolu, daha keyifli bir yaşam sürebilmek için… İNSAN olabilme rehberi.”
—Elizabeth Lesser, Omega Enstitüsü
 
“Çocuğunuzun özgün kişiliğini, varlığının özgün boyutlarını keşfederek, onu kendi hayat amacı doğrultusunda teşvik ederek yetiştirmek, ebeveynliğin de en derin boyutudur. Shefali Tsabary bilgeliğinin ışığını işte bu konuya odaklıyor.”
—Michael Beckwith, Hayat Vizyonu kitabının yazarı
 
“Yazar, Thich Nhat Hahn’ın 1975 klasiği olan Farkındalığın Mucizesi kitabının ruhunu yoğun bir aile terapisi seansı ile birleştirmiş. Sonuç: Okuyan her ebeveyni DÖNÜŞTÜRECEK bir kitap.”
—Booklist

indir

Bilinçli Ebeveyn Çocuğunu Nasıl Yetiştirir? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bilinçli Ebeveyn Çocuğunu Nasıl Yetiştirir? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak