Bilim & Mühendislik Kitapları

Bilmeceler Dünyası 315 Akıl Oyunuyla Matematik Tarihi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bilmeceler Dünyası 315 Akıl Oyunuyla Matematik Tarihi

Bilmeceler Dünyası 315 Akıl Oyunuyla Matematik Tarihi yayını türkçedir.Bilmeceler Dünyası 315 Akıl Oyunuyla Matematik Tarihi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ünlü bilmece ustası ve oyun tasarımcısından 315 yeni ve klasikleşmiş bilmece!
 
Bilmeceler Dünyası bilmece tutkunlarını ve meraklı herkesi, matematiğin saklı güzelliğini, tarihini ve sayıların bilimiyle oluşturulmuş bilmeceleri keşfetmeye çağırıyor. Tarihi bilgilere, zihninizi yoracak bilmeceler, paradokslar, illüzyonlar ve problem çözümleri eşlik ediyor. Güncel verilerle hazırlanmış 315 bilmecenin detaylı açıklamaları, matematik ve eğitim alanlarında nasıl kullanılabileceklerinin anlatımının tarihi ve pedagojik yaklaşımı, Bilmeceler Dünyası’nı sıradışı bir eser haline getiriyor. Ivan Moscovich’in kendine has tarzı ile görsel bir deneyime dönüşen bilmeceler sizi keyifli bir maceraya çağırıyor. On bölümden oluşan kitap cevaplarla tamamlanıyor. Bilmecelerin zorlukları, cözülürken kullanılacak araçlar simgelerle gösteriliyor.

indir

Bilmeceler Dünyası 315 Akıl Oyunuyla Matematik Tarihi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bilmeceler Dünyası 315 Akıl Oyunuyla Matematik Tarihi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak