Bilim & Mühendislik Kitapları

Bingöl Ekolojisinde Bitki ve Toprak Üzerine Yapılmış Bilimsel Araştırmalar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bingöl Ekolojisinde Bitki ve Toprak Üzerine Yapılmış Bilimsel Araştırmalar

Bingöl Ekolojisinde Bitki ve Toprak Üzerine Yapılmış Bilimsel Araştırmalar yayını türkçedir.Bingöl Ekolojisinde Bitki ve Toprak Üzerine Yapılmış Bilimsel Araştırmalar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bingöl İli üzerine yapılan bilimsel çalışmalar Bingöl Üniversitesi kurulana kadar yok denecek kadar az sayıda yapılmış ve yayınlanmış durumdaydı. Özellikle bölgenin coğrafik yapısı ve bölge insanının ziraata çok yakın olmaması nedeniyle, tarımsal açıdan çok bakir bir bölge denebilecek bir alandı. Üniversitenin kurulmasıyla beraber bir çok bilimsel alanda yapılan çalışmalar, bilimsel dergiler, kitaplar, sempozyum ve kongreler gibi yayım araçlarıyla dünyaya ulaştırılmış ve ulaştırılmaya da hızla devam etmektedir. Bu kitapta da özellikle ziraat alanında yapılmış orijinal veriler bazen bir yüksek lisans tezi bazen bir derleme bazen de münferit bir araştırma olarak yer almaktadır. Okuyucuların istifade etmesi temennisiyle, bu kitapta katkıda bulunan tüm araştırıcılarımıza ve hocalarımıza teşekkür ediyorum.
 
Prof. Dr. Erkan Boydak

indir

Bingöl Ekolojisinde Bitki ve Toprak Üzerine Yapılmış Bilimsel Araştırmalar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bingöl Ekolojisinde Bitki ve Toprak Üzerine Yapılmış Bilimsel Araştırmalar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak