Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (Cd Ekli) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (Cd Ekli) yayını türkçedir. Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (Cd Ekli) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

ÇOCUKLARINIZA REHBERLİK EDECEK BİR MEDİTASYON CD’Sİ HEDİYELİ
                                                                        
BASİT VE İŞE YARAR BİR YÖNTEM!
Evde ve okulda sakin çocuklar
 
Günümüzde çocuklar çok hareketli ve gerginler, üstelik dikkatleri de dağınık… Peki rahatlamaları için onlara nasıl yardım edebiliriz? Konsantre olmayı onlara nasıl öğretebiliriz? Miniklerin ihtiyaçlarını mükemmel bir biçimde karşılayan ve onlara anında fayda sağlayan meditasyon bunun için basit ve etkili bir araç olacak! 5-12 yaş arasındaki çocuklara ve onların anne babalarına yönelik bu orijinal ve sevimli kitap her gün uygulanabilecek basit alıştırmalar içeriyor…
 
Eline Snel terapisttir ve çocuklara yönelik bir meditasyon metodu geliştirmiştir. Farkındalık eğitimi vermek üzere Hollanda’da bir akademi kurmuştur. Burada öğretmenler, psikologlar, anne babalar ve çocuklara yönelik formasyonlar verilmektedir. Metodu öyle başarılı bulunmuştur ki Hollanda Eğitim Bakanlığı isteyen tüm öğretmenlere akademide bu eğitimi alma imkânı sunmaya karar vermiştir. Hollanda’nın ardından Belçika da bu yöntemi eğitim sisteminde kullanmaya başlamıştır. Ayrıca Fransa, Almanya, İspanya ve hatta Hong Kong’da da bu yöntem dikkat çekmeye başlamıştır.
 
“Çocuklarınızın hayatı boyunca kullanacağı bir hediye…”
Christophe André
 
“Eğlenceli, net, somut ve etkileyici bir kitap.”
Pomme d’api
 
“Yumuşak bir sesle seslendirilmiş bu rehber, gergin, dikkati dağılmış ve huzursuz çocukların kendi içlerine dönmelerine ve rahatlamalarına yardımcı oluyor.”
Le Monde
 
“Çocuklar öğrenmeye hevesli, anı yaşayan ve çok güçlü konsantrasyon becerilerine sahip bireylerdir. Ancak yeterince iyi ve havalı olmadıkları için de endişelenirler. Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli çocuklara farkındalık yöntemini sakince oturup nefes alarak öğreten bir yardımcı. Enerjisini koruyan ve etraflarındaki her şeye dikkat kesilen çocuklar. Kitap ve Cd’deki birçok alıştırma bize çocuklarımıza üzerinde oturduğumuz nilüferlerin düşüncelerimizle nasıl da hareket edebildiğini hatırlatıyor.”
Mindful
 
“Çocuklarınızın sakinleşmelerini, daha iyi konsantre olmalarını, daha kolay uyumalarını, endişelerini hafifletmelerini ve öfkelerini kontrol altına almalarını sağlayacak birçok alıştırmayla dolu hârika bir eser.”
The London Times
 
“Sakince oturan kurbağa resminden fiziksel rahatlama için uygulanan spagetti alıştırmasına kadar birçok imge, metafor ve uygulamayla dolu bu kitap kafaları çok dolu olan çocukları tam da olmaları gereken seviyeye getiriyor. Bu kitap ve CD ailelerimizin manevi dünyalarını keşfetmelerinde onlara yol gösterecek paha biçilmez bir yardımcı.”
Juno Magazine
 
“Her gün âdeta bir cennet.”
Kölnische Rundschau
 
“Çok kolay ve orijinal.”
für mich
 
“Çocuklara sükûnetin faydalarını öğreten çok güzel bir hediye.”
Pomme d’Api
 
“Etkileri gözle görülür: Kendine güvenen, daha rahat uyuyan, kendilerine ve başkalarına karşı daha anlayışlı çocuklar.”
Monde
 
Fransa’da bu kitabın okuyucuları çeşitli forumlarda internet sitelerinde deneyimlerini paylaşıyorlar:
                                                         
                                                          “Çocuklarım bayıldı… Bu küçük mucize için çok teşekkürler!”
Chloé
 
“Sınıfımda bu kitabı okuduğumuzdan beri mutluluk içinde kurbağalıyoruz.”
Aïcha
 
“Bütün çocuklarle evde ve okulda mutlaka yapılmalı. Ailece zenginleştirci bir çalışma.”
Aurore
 
“Dikkatli, sakin ve dinlenmiş ilkokul öğrencilerinin anahtarı.”
Sarah
 
“Bu kitabı bana bir hemşire önerdi ve bana inanılmaz yardımı dokundu. İç huzuruma kavuştuğum geceler çoğaldı.”
Jean-Baptiste
 
“Gerçekten çok faydalı ve etkili, bir o kadar da basit. 7 yaşındaki kızımla uyguluyoruz ve artık kendisi meditasyon yapmak  istiyor.”
Michelle
 
“Annem bana sakinleş dediğinde ne yapacağımı bilmiyordum. Artık biliyorum. Kurbağa alıştırmasını yapıyorum.”
Thomas, 7 yaşında
 

indir

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (Cd Ekli) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli (Cd Ekli) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın