Diğer Kitaplar

Bir Milyon Sevgi Dolu Mektup kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bir Milyon Sevgi Dolu Mektup

Bir Milyon Sevgi Dolu Mektup yayını türkçedir.Bir Milyon Sevgi Dolu Mektup kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sana…
Evet, sana. Bunu okuyan kişiye. 
Zor bir hafta geçiren, başının üstünden kara bulutların eksik olmadığını düşünen, görünmez olduğunu sanan, bir sürü arkadaşı varmış gibi görünen ama kendini hep yalnız hisseden sana… Hızına yetişebilmek için bir anlığına da olsa dünyayı durdurmak isteyen, kalbini güvensiz ellere teslim edip duran, her şeye rağmen onlara bir şans daha veren, inancını kaybeden, kaybolan, her şeyi mahvettiğini düşünen sana… Uyuyup bir daha uyanmak istemeyen, bitiş çizgisini göremediğini hisseden kalbi kırıklara, herkese… 
 
Sen inanılmazsın. 
Bu dünyayı daha çekilebilir kıldığın için sana bütün dünya adına teşekkür ediyorum. 
Sen güzelsin, hem de çok güzelsin. İnan bana, bu dünyada senin gibi biri daha yok. Değerlisin. Bir anlamı olması için dağları yerinden oynatman gerekmiyor, bazen yalnızca gözlerini açman yeterli. Burada olmayı senden daha fazla hak eden yok. Sen bütün mutlulukları hak ediyorsun. Bunu başarabilirsin. 
Sevgiler,
Jodi
 
Felç geçirdikten sonra dünyanın dört bir yanına sevgi dolu mektuplar göndererek hem kendisinin hem de başkalarının en karanlık günlerini aydınlatan genç bir kızın kalpleri ısıtacak kadar güzel, samimi ve ilham verici gerçek hikâyesi…
 
“Muhteşem bir kelime ustasından muhteşem bir kitap.” 
Ed Sheeran
 
“Bu satırlara öyle çok duygu sığdırılmış ki gözyaşlarınızla savaşmanız mümkün değil. Jodi’nin bütün dünyayı kucaklayan sevimli ve moral verici hikâyesi hepimizin aklına şu fikri getiriyor: Bir pul parasına başka bir insanın gününü güzelleştirebiliriz.”
Cosmopolitan
 
Bir Milyon Sevgi Dolu Mektup, basit bir fikrin hem Jodi’yi nasıl iyileştirdiğini hem de sayısız insana nasıl yardım ettiğini anlatıyor. Mendil isteyen var mı?”
Good Housekeeping
 
Ye, Dua Et, Sev ile pozitif yaşam tavsiyeleri veren kitapların bir karışımı gibi…”
Stella
 
“Eğer pes etmeyi düşünüyorsanız bu kitabı okuduktan sonra tekrar düşünün.”
Regina Brett
 
“Moraliniz bozuksa bu kitabın sizi neşelendireceğinden emin olabilirsiniz.”
Woman
 
“Kocaman bir kucaklamanın kitap şekline bürünmüş hali…”
Glamour

indir

Bir Milyon Sevgi Dolu Mektup kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bir Milyon Sevgi Dolu Mektup kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak