Bir Müslüman Gelenek ve Muhafazakarlık’a Nasıl Bakmalı? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bir Müslüman Gelenek ve Muhafazakarlık’a Nasıl Bakmalı? yayını türkçedir. Bir Müslüman Gelenek ve Muhafazakarlık’a Nasıl Bakmalı? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Bir Müslüman Nasıl Bakmalı” serisindeki kitaplar, özellikle gençlerin samimi anlam arayışına belli konular ve meseleler etrafında bir bakış açısı sunma amacıyla hazırlanmıştır. Okuyucuları, İslami hassasiyetler üzerinden düşünmeye ve araştırmaya sevk etmek amacındadır. “Bir Müslüman bu konuya sadece bu şekilde bakmalıdır” şeklinde mutlakçı bir anlayıştan uzaktır.
Bu amaçla yayınlanmış olan “Bir Müslüman Gelenek ve Muhafazakârlık’a Nasıl Bakmalı? isimli bu kitapta, yaygın anlayış veya algılara göre bir Müslümanın, genellikle aynı zamanda muhafazakâr ve gelenekçi olarak nitelendirildiğine vurgu yapılmaktadır. Bu kitapta tarihsel olarak dünyada kurulu düzenlere meydan okuyarak gelmiş ve onları değiştirmiş, bundan dolayı karşısına hep “atalar dini” yani gelenekler çıkarılmış olan Tevhid dininin, zamanla muhafazakârlık ve gelenekle nasıl özdeşleştirilebildiği üzerinde durulmaktadır. Ayrıca günümüz ideolojileri olarak kabul edilebilecek Muhafazakârlık ve Gelenek kavramlarının, tarihleri ve tanımlarından yola çıkılarak bir Müslümanın duruşuyla bağı sorgulanmaktadır.

indir

Bir Müslüman Gelenek ve Muhafazakarlık’a Nasıl Bakmalı? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bir Müslüman Gelenek ve Muhafazakarlık’a Nasıl Bakmalı? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın