Bir Şeyler Eksik / Aşk, Cinsellik ve Hayat Hakkında Bilmek İstemediğimiz Şeyler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bir Şeyler Eksik / Aşk, Cinsellik ve Hayat Hakkında Bilmek İstemediğimiz Şeyler yayını türkçedir. Bir Şeyler Eksik / Aşk, Cinsellik ve Hayat Hakkında Bilmek İstemediğimiz Şeyler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap psikanaliz hakkında bir kitap değil; psikanalitik teoriden alıntılar ve tartışmalarla ilerlemiyor. Tersine, psikanalizin gündelik hayatta nasıl işe yarayabileceğine dair ipuçları sunmaya çalışıyor. Bu yüzden de en çok kullandığı noktalama işaretlerinden biri soru işareti. Çünkü, özellikle pop-psikoloji ve pop-psikiyatri alanlarında sanıldığı gibi, psikanalizin bir cevap verme/çözüm sunma tekniği değil, bir soru sorma yöntemi olduğunu söylemeye çalışıyor.

indir

Bir Şeyler Eksik / Aşk, Cinsellik ve Hayat Hakkında Bilmek İstemediğimiz Şeyler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bir Şeyler Eksik / Aşk, Cinsellik ve Hayat Hakkında Bilmek İstemediğimiz Şeyler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

“Bir Şeyler Eksik / Aşk, Cinsellik ve Hayat Hakkında Bilmek İstemediğimiz Şeyler kitabını indir [PDF ve ePUB]” üzerine bir yorum

Yorum yapın