Sinema ve Tiyatro Kitapları

Bizim Kitabımız – Yelhuder'in Hayalleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bizim Kitabımız - Yelhuder'in Hayalleri

Bizim Kitabımız – Yelhuder'in Hayalleri yayını türkçedir. Bizim Kitabımız – Yelhuder'in Hayalleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

 
Hayal kurmak, bizi hayata bağlar. Yaşama sevinci verir ve ileriye dönük planlı çalışmamızı sağlar. Hayal kurmak, kaderimizde yaşayacağımız işleri hissetmek, istemek ve özlemektir. Başka bir deyişle içimizdeki yeteneği ortaya çıkarmak ve onu gerçekleştirebilmek için yaptığımız planlarımız ve projelerimizdir. Kısacası hayal kurmak, kendimizi bulmamızdır.

Hayallerimizin önünde engel yoktur. Sadece gerçekleşmesi için gerekli zamana ihtiyacı vardır. Hayallerimizin bir gün mutlaka gerçekleşeceğine daha başta kendimiz inanmazsak o hayal hep hayal olarak kalır. İlerleyemez, büyüyemez, hep olduğu yerde durur. Yani işi daha baştan kaybetmiş oluruz. Boş yere bekler dururuz.

Hayallerimizi, bir fidan gibi tertemiz niyetlerle sulamalıyız. Vitaminini, güzel düşüncelerle sunmalıyız. Güneşini, pozitif bakışlarla vermeliyiz. Hayallerimizi, sonsuz ümitlerle sevip, okşamalıyız ve dualarla büyütmeliyiz.
 

indir

Bizim Kitabımız – Yelhuder'in Hayalleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bizim Kitabımız – Yelhuder'in Hayalleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak