Bridget Jones – Deliriyorum Bu Çocuğa kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Bridget Jones – Deliriyorum Bu Çocuğa yayını türkçedir. Bridget Jones – Deliriyorum Bu Çocuğa kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bridget Jones geri döndü! Hem de ne dönüş…

Fazla kilolar almış başını gidiyor, çikolata hâlâ en zayıf nokta, evde her yer birbirine girmiş ve tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de aşk belası başında!
Evet, Bridget artık iki çocuklu bekâr bir anne ve olgun bir kadın. Kırışıklıklarını fazla dert etmemeye çalışarak yazarlık kariyerine ve çekirdek ailesine odaklanmaya çalışsa da işler her zaman planladığı gibi gitmiyor. Modern kadının günlük hayatta yaşadığı güçlükler onu da zorluyor. Şu sıfır beden pantolonlara girmek için ne yapmalı? Botoksu denemeli mi? Yeni tanıştığı yakışıklı ve gizemli çocukla kaçıncı buluşmadan sonra sevişmeli?
Evlilik fikrine bir şans daha vermeli mi yoksa bu maceracı ruhu, yaşlanmaya karşı bir panzehir olarak mı kullanmalı? İşte yeni sorular, yeni maceralar… Fakat bu kez Bridget’in elinde bilgece bir silah var: deneyim.

“Bu kadını kim sevmez ki!” 
The New York Times

“E-postalar, tweetler, flörtöz mesajlar havada uçuşuyor… Bridget için günlük hayatın en sıkıcı yanlarında bile espriyi patlatacak bir nokta var. Tam bir çılgın!” Chicago Tribune

“Bridget hâlâ eskisi gibi şaşkın, ama bu kez çok daha cesur. Hayaller ile gerçeklerin buluşma noktasına davetlisiniz…” 
Time

“Büyük maceralar yaşadığınız fakat yıllardır görmediğiniz bir dostunuzla tekrar karşılaşmışsınız gibi…” 
Closer

[ad_2]

indir

Bridget Jones – Deliriyorum Bu Çocuğa kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Orjinal Dilinde Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bridget Jones – Deliriyorum Bu Çocuğa kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın