Diğer Kitaplar

Britanya Kahramanları & Mitler ve Efsaneler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Britanya Kahramanları & Mitler ve Efsaneler

Britanya Kahramanları & Mitler ve Efsaneler yayını türkçedir.Britanya Kahramanları & Mitler ve Efsaneler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Britanya mitolojisinin temelinde “Bir insanı kahramana dönüştüren nedir?” sorusu yatar. Robin Hood, Kral Arthur, Havelok, Cuchulain, Kara Colin, Sör Gawayne ve daha pek çok mitolojik karakteri konu alan hikâyelerin temelinde, dönemin özellikleriyle birlikte bu kişiyi kahraman yapan niteliklerin incelenmesi yer alır.
 
Britanya Kahramanları, yakından tanıdığımız kahramanların az bilinen hikâyelerini, yeni tanışacağımız kahramanların hikâyeleriyle harmanlıyor ve ortaya, ortaçağın labirentlerinde modern okura rehberlik edecek değerli bir kaynak çıkıyor.

indir

Britanya Kahramanları & Mitler ve Efsaneler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Britanya Kahramanları & Mitler ve Efsaneler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak