Sağlık ve Tıp Kitapları

Bulaşıcı Hastalıklar ve Epidemiyoloji Ders Kitabı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bulaşıcı Hastalıklar ve Epidemiyoloji Ders Kitabı

Bulaşıcı Hastalıklar ve Epidemiyoloji Ders Kitabı yayını türkçedir. Bulaşıcı Hastalıklar ve Epidemiyoloji Ders Kitabı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ülkemiz sağlık memurlarının Sağlık Meslek Liselerinde, kendi alanlarında bilinçli yetişmeleri son derece önemlidir. Bu görevliler kendilerini özellikle kırsal yörelere göre yetiştirir ve hazırlarlarsa, kırsal yörelerdeki sağlık sorunlarını çözmede ve bulundukları yerlere uyum sağlamada güçlük çekmezler.
Ülkemizde çok gerek duyulan sağlık eğitimi, aile planlaması, çevre sağlığı çalışmalarıyla birlikte, bulaşıcı hastalıklarla savaş ve bağışıklama çalışmaları da çok önem taşımaktadır.
… Bulaşıcı hastalıkların önlenmesi kalıcı, kolay ve ucuz bir çalışmadır. İyileştirilmesi yılları alan, milyonları eriten “verem’den” korunabilmek için bir doz aşı ve sağlık eğitimi yeterlidir.
Bu çağda artık gelişmiş ülkelerde bulaşıcı hastalıklar sorun olmaktan çıkmak üzeredir. Bu ülkelerde eskiden bulaşıcı hastalıklara yapılan yatırım ve harcamalar yerini, kalkınmanın diğer alanlarına bırakmıştır…

indir

Bulaşıcı Hastalıklar ve Epidemiyoloji Ders Kitabı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bulaşıcı Hastalıklar ve Epidemiyoloji Ders Kitabı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak