Sinema ve Tiyatro Kitapları

Bütün Oyunları 4 / Federico Garcia Lorca kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bütün Oyunları 4 / Federico Garcia Lorca

Bütün Oyunları 4 / Federico Garcia Lorca yayını türkçedir. Bütün Oyunları 4 / Federico Garcia Lorca kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kılıbık Kunduracı adlı oyununda Lorca dünyanın en bilindik konularından
biri olan, genç karısı yüzünden hayatı kendisine zehir eden yaşlı adamın başına gelenleri  İspanyol geleneğinden beslenerek keyifli bir şekilde anlatır.
 
Bay Cristóbal ile Bayan Rosita’nın Acıklı Güldürüsü yasak aşk ile zorla evlendirme arasında yaşanan eğlenceli olayları Endülüs gelenekleriyle birleştirerek anlatan Lorca’nın güçlü kalemini yansıtmaktadır.
 
Gerçeküstücü bir oyun olan Beş Yıl Böyle Geçer ise Lorca’nın dostlarından biri olan Luis Buñuel’in Bir Endülüs Köpeği adlı ünlü filmine göndermeler içermektedir.

indir

Bütün Oyunları 4 / Federico Garcia Lorca kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bütün Oyunları 4 / Federico Garcia Lorca kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak