Sağlık ve Tıp Kitapları

Bütüncül Şifa & Taşların Gizil Gücüyle Şifalanma Sanatı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bütüncül Şifa & Taşların Gizil Gücüyle Şifalanma Sanatı

Bütüncül Şifa & Taşların Gizil Gücüyle Şifalanma Sanatı yayını türkçedir. Bütüncül Şifa & Taşların Gizil Gücüyle Şifalanma Sanatı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İşte size kadim zamanlardan beri bir şifa yöntemi olarak uygulanagelen ve günümüzde gittikçe geniş kitlelerin ilgisini çeken ve insan varlığını bütüncül olarak iyileştirmeyi amaç edinen bir uygulamayı, bir şifa yöntemini anlatan bir kitap. Taşlar, dünyanın DNA’larını, evrimin kimyasal mühürlerini üzerinde taşıyan dünyanın en önemli oluşumlarıdır. Dünyayı şekillendiren güçlerin silinmez bilinciyle, enerjisiyle ve gizil gücüyle dopdoludurlar. Bu yüzden de bedenin iyileşme gücüne katkı sağlamak, içimizdeki eczaneye, içimizdeki şifayı ve şifacıya bir kapı aralamak için geçmişten günümüze insan sağlığıyla ilgilenen şifacıların, hekimlerin tedavi yöntemleri arasında yer almıştır. Bu kitapta okuyucu; Toksik, olumsuz düşüncelerin insan varlığını nasıl endişeye, kaygıya sevk ettiğini ve bunu iyileştirmek için taşların gizeminden nasıl faydalanabileceği, Biyoenerji yöntemiyle şifalanma uygulamaları, Canlı ve cansız bütün maddeleri çevreleyen enerji alanı auranın eterik beden, duygusal ve zihinsel beden olarak taşlarla şifalanması, Bedenimizdeki yaşam enerji merkezleri olan çakraları açık, temiz, canlı ve diri tutulması için taşlarla şifalanma uygulamaları, Şifalı taşlarla uygulama yapan kişilerin şifalanma süreciyle ilgili bilgileri bulacaktır. Bilgilendirme açısından çok önemli değer sahibi olan bu çalışma, hem okunması hem de başvurulması çok kolay bir kaynak olarak bütüncül şifa ile ilgilenen okuyucular için kaleme alındı.

indir

Bütüncül Şifa & Taşların Gizil Gücüyle Şifalanma Sanatı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bütüncül Şifa & Taşların Gizil Gücüyle Şifalanma Sanatı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak