Tarih Kitapları

Büyük Taarruz Üzerine Kısa Notlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Büyük Taarruz Üzerine Kısa Notlar

Büyük Taarruz Üzerine Kısa Notlar yayını türkçedir. Büyük Taarruz Üzerine Kısa Notlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitapçığın, Büyük Taarruz’un tarihçesini anlatmak, harekâtın teferruatına girmek ya da henüz aydınlatılmamış yönlerini gün ışığına çıkartmak gibi hedefleri bulunmamaktadır. Verilen bilgiler ilk defa bu çalışmada ortaya konacak da değildir. Bu kitapçığın amacı Büyük Taarruz hakkında nispeten az bilinen, gözlerden kaçmış ya da kâfî derecede üzerinde durulmamış bir takım bilgileri bir araya getirerek kısa notlar hâlinde sunmaktır. Bir başka amaç ise daha önce başka kişilerin verdiği bilgileri, özellikle daha az ön plana çıkmış yazılardan okuyucuya göstermektir.

indir

Büyük Taarruz Üzerine Kısa Notlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Büyük Taarruz Üzerine Kısa Notlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak