Psikoloji Kitapları

Cennet Çocukları'nın Farkında mısınız? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Cennet Çocukları'nın Farkında mısınız?

Cennet Çocukları'nın Farkında mısınız? yayını türkçedir. Cennet Çocukları'nın Farkında mısınız? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Özel eğitim… Özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin, eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için sürdürülen eğitime özel eğitim denir. Diğer bireylerden farklı olarak ve özel eğitim ihtiyacı olan bireylere sunulur. Engelli bireylerin kendilerine yeterli hâle gelmesine yardımcı olur. Özel eğitimde programın içeriğini yani nelerin öğretileceğini bireyin ihtiyacı belirlemektedir. Yani denilebilir ki özel eğitim; öğretmeni özel, velisi özel, öğrencisi özel, müfredatı özel, sınıfı özel, personeli özel bir eğitim sistemidir. Gördüğümüz üzere diğer eğitim kurumlarından “özelliğinden” ötürü farklılık göstermektedir. Başka bir tanımda ise; bireyin gelişim alanlarından (fiziksel, zihinsel, duygusal, sosyal…) en az bir tanesinde akranlarından anlamlı farklılık göstermesi durumunda o kişiye has düzenlenen, planlı ve bireysel eğitimi ifade eder. Bu eğitim, örgün eğitimin kapsadığı, devamı ya da niteliğindeki formel bir eğitimdir.

Elinizdeki bu eser, özel eğitime ihtiyaç duyan cennet çocuklarımız için Cezmi Eşelioğlu tarafından özenle, istatistiki bilgiler ve çarpıcı öğretilere yer vererek hazırlandı.

indir

Cennet Çocukları'nın Farkında mısınız? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Cennet Çocukları'nın Farkında mısınız? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak