Çevik/Agile Örgütler: Kuram ve Uygulama kitabını indir [PDF ve ePUB]

Çevik/Agile Örgütler: Kuram ve Uygulama yayını türkçedir.Çevik/Agile Örgütler: Kuram ve Uygulama kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Teknolojik gelişmelerin yaşamlarımızın her alanını etkilediği bir çağda, sürekli değişen iş çevrelerinde hayatta kalmaya çalışan örgütler, yeni yaklaşımlara yönelmektedir. İlerleyen yıllarda değişimin hızının daha da artacağı, örgütlerin değişime uyum sağlama becerisinin her zamankinden daha önemli hâle geleceği bir dünyada belirsizliği aşmanın, değişimi kucaklamanın ve yenilikçiliği teşvik etmenin yolu çeviklikten geçmektedir. Dünyaca ünlü çok uluslu işletmelerden, küçük ölçekli yerel işletmelere kadar birçok örgüt, yoğun bir şekilde çevik yönetim anlayışı ve örgüt çevikliği hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Bu nedenle, çevikliği anlamlandırabilmek için çeviklik ile ilişkili kavramları gözden geçirmek ve güncel araştırmaları derinlemesine inceleyebilmek önem taşımaktadır. Bu eserde, çevik yönetim anlayışı çerçevesinde çeviklik kavramının üretim, tedarik zinciri, proje yönetimi ve çevik yöntemlerden oluşan altyapısı hakkında temel bilgiler sunulmuştur. Ayrıca kuramsal temelleriyle iş gücü çevikliği ve çevik liderlik konularına yer verilmiş; örgütlerde çevik dönüşüm için yaklaşımlar ve uygulamalar farklı bakış açılarından ele alınmıştır. Bu eserin, değişimin hızlı olduğu iş çevrelerinde çalışanlar ile yöneticiler için olduğu gibi endüstri mühendisliği, işletme, iktisat, örgüt psikolojisi ve insan kaynakları yönetimi gibi alanlarda çalışan araştırmacılar, lisans ve lisansüstü öğrencileri için de faydalı olacağı düşünülmektedir.

indir

Çevik/Agile Örgütler: Kuram ve Uygulama kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çevik/Agile Örgütler: Kuram ve Uygulama kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın