Çiftlerde Yaşanan İlişki Sorunları kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Çiftlerde Yaşanan İlişki Sorunları yayını türkçedir. Çiftlerde Yaşanan İlişki Sorunları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Her ilişkide sorun yaşanır. Çünkü her insan tektir, biriciktir ve birlikte yaşamaya başlayan iki kişinin bir süre sonra bazı sorunlar yaşaması kaçınılmazdır. Başlangıçta değilse de yıllara uzanan birliktelik sırasında günlük basit şeylerden ekonomik sıkıntılara, cinsel beklentilerden duygusal anlaşmazlıklara, kıskançlıktan değer vermemeye kadar pek çok konuda sorun çıkabilir. Eşler bunları konuşabiliyor ve anlayabiliyorsa elbette çok büyümeden ve ciddi bir sıkıntıya yol açmadan aşılabilir.
 
Ama genellikle böyle olmaz; açıkça konuşmaktan çok birbirlerinin zihnini okumaya, yorumlamaya yönelen çiftlerde olumsuzluklar, tepkiler birikir ve iletişimleri koparken birbirlerini ve sorunlarını anlamaları iyice zorlaşır. Öfkeli tartışmalar ve kavgalar bir süre sonra ilişkiyi sona erdirir.
 
Elbette anlaşması mümkün olmayan, birbirine sevgisi ve saygısı kalmamış kişilerin birlikte yaşaması gerekmez. Peki ama buna nasıl karar verilecek? Deneyimli psikiyatristler Michael Crowe ve Kevan Wylie çift ilişkilerinde sorunların neden ve nasıl ortaya çıktığını ele alıyor ve aynı zamanda Bilişsel Davranış Teknikleri ile nasıl üstesinden gelineceğini de anlatıyorlar.
 
Sadece ilişkilerinde sorunlar yaşayan çiftlere değil, bu sorunlardan etkilenen çocuklarına ve diğer yakınlarına da yardımcı olacaktır. Bu kitap sağlık çalışanları için de güvenilir bir başvuru kaynağıdır.

[ad_2]

indir

Çiftlerde Yaşanan İlişki Sorunları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çiftlerde Yaşanan İlişki Sorunları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın