Çocuğumu Anlıyor muyum? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Çocuğumu Anlıyor muyum? yayını türkçedir. Çocuğumu Anlıyor muyum? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

·Çocuğumu tanıyor muyum?
·Çocuğumu anlayabiliyor muyum?
·Eşimi tanıyor muyum?
·Kendimi tanıyor muyum?

Bu sorular kafanızı meşgul ediyorsa, Alaiddin Girgin bu sorularınıza cevap bulabileceğiniz kitabında insanları üç potansiyelde toplayarak tanımlamış. Fiziksel, duygusal ve zihinsel potansiyel olarak ayırdığı kişilikleri, bu potansiyeller içerisindeki motiflerle tanımlamış. Ancak bu motifler insanları kategorize etmek amaçlı değildir. Çünkü insan ilişkilerinde standart belirlenmiş kurallar olmadığı gibi, ebeveyn ve çocuk arasında da sorunsuz iletişim yoktur. Aynı zamanda bu sorunları çözen aspirin öneriler de yoktur.

Ebeveynin yapabileceği, çocuğunu olduğu gibi kabullenmek ve eğitime buradan başlamaktır. Çocuğunu tanımayan ve olduğu gibi kabullenmeyen anne ve babalar, hayatı kendilerine ve çocuklarına çekilmez yaparlar.
Bu kitap önce kendinizi, sonra çocuklarınızı ve eşinizi tanımanızda size rehberlik edecektir.

indir

Çocuğumu Anlıyor muyum? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çocuğumu Anlıyor muyum? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın