Eğitim Kitapları

Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm & Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm & Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler

Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm & Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler yayını türkçedir. Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm & Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Fıtrat Pedagojisi ve Peygamberlerin Çocuk Eğitimi Metotları kitaplarının yazarı Hatice Kübra Tongar’dan tüm annelere hediye…
 
İnsan doğar, büyür, sever ve evlenir. Kadın ve erkeğin muhabbetle kurulmuş ‘sevgi bağı’ yeni bir hayatın ilk tohumlarını atar. Her ne kadar doğal ve fıtrî bir süreç olsa da, bir kadının ‘anne adayı’ olması sanıldığı kadar kolay değildir. Bilakis ihtimal oranında bakıldığında milyonda bire tekabül eden bir ‘mucize’ yolculuğudur.
 
İşte bu kitap, ilk anından itibaren bedeninde ve ruhunda sayısız mucizeye ev sahipliği yapan anneler için yazılmıştır. Her anne yaşadığı sürecin ‘zahmet’ değil; aslında küçücük adımlar atarak muhabbetle sürdürülebilecek bir ‘rahmet’ sağanağı olduğunu bilsin diye kaleme alınmıştır.
 
Anne-çocuk ilişkisinin temelini oluşturan ‘bağlanma’ süreci nasıl olmalı, yemek savaşlarını gün yüzüne taşıyan beslenme sürecinin doğallığı nasıl korunmalı, bebeklik ve çocukluk dönemini esir alan uykusuz geceler nasıl huzur içinde uykunun kollarına bırakılmalı soruları mercek altına alınmış; onlarca çözüm önerisi, örnekler ve pratik yöntemlerle birlikte annelerin başucuna armağan bırakılmıştır. 
 
Çünkü annelik bir mucizedir ve her anne mucize bir çözümü hak eder…

indir

Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm & Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm & Bağlanma-Uyku-Beslenme Problemlerine Çözümler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak