Çocuklar İçin Tiyatro ve Drama Eğitimi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Çocuklar İçin Tiyatro ve Drama Eğitimi yayını türkçedir. Çocuklar İçin Tiyatro ve Drama Eğitimi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Yaratıcı drama hayal gücünün anahtarıdır…

Yaratıcı drama günümüz dünyasında teknoloji tarafından bir köşeye sıkışmış her yaşta insanın kendini ifade edebilmesidir.

Oyun oynamak çocuğun olmazsa olmazıdır. Çocuklar oyun ile kendini ifade edebilir, deneyim kazanır, hayattaki zorluklarla nasıl karşı başa çıkabileceğini kavrar.

Farklı fikirlere saygı duymayı, grup içinde ortak hareket etmeyi, empati kurmayı, gizli yönlerini ve becerilerini geliştirmeyi öğrenir.

Duygu, düşünce ve isteklerini daha rahat ifade eder.

Hayatı ve kendisini yeniden keşfeder.

Yaratıcı drama sayesinde algılama, dinleme, sözle ve beden diliyle konuşma konusunda beceri kazanır.

Hayal gücünü, estetik anlayışını ve eleştirel düşünme gücünü geliştirirken, çevresine daha gerçekçi gözlerle bakmayı öğrenir.

Dramanın özü, doğaçlamalara dayanır. Bu kitap, teorik bilgilerin yanı sıra, 233 faklı uygulama içermektedir.

indir

Çocuklar İçin Tiyatro ve Drama Eğitimi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çocuklar İçin Tiyatro ve Drama Eğitimi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın