Kadın ve Erkek Gelişim Kitapları

Çok Yoruldum & Şizoid Erkek ve Borderline Kadınla Yaşamak kitabını indir [PDF ve ePUB]

Çok Yoruldum & Şizoid Erkek ve Borderline Kadınla Yaşamak

Çok Yoruldum & Şizoid Erkek ve Borderline Kadınla Yaşamak yayını türkçedir. Çok Yoruldum & Şizoid Erkek ve Borderline Kadınla Yaşamak kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Genelde şizoid ve borderline (sınırda kişilik) bozukluk­larının bozuk yönünü onlarla yaşayarak gören, bunalan, çaresizliğini yıllarca kimseyle paylaşmayan, anlatsa bile inandıramayan eşlerin (kadınların) anlatımıyla hazırlandı.
  
Okudukça belki sizde yıllardır yaşayıp kimseye inandıramadıklarınızı bu kitapta bulacak, “demek ki kafamdan uydurmamışım “diye biraz olsun teselli bulacaksınız. Size anlattıklarında  “yok canım, senin eşin bunları yapacak kişiye benzemiyor!” “inanılacak gibi değil.” “vallahi inanmıyorum.” Diye anlattıklarına bir türlü inanmadığınız dost veya yakınlarınızın acı öykülerini bulacaksınız.
Kitap oldukça sade bir dille, herkesin rahat okuyacağı şekilde yazıldı.
Anlatılanların kişiliğine saygı gereği isim ve yerler kullanılmadı. İsimlerin baş harfi bile bir sistem içerisinde değiştirildi. Anlatılanların hepsi yaşanmıştır, doğrudur, hiçbir şekilde abartıya yer verilmemiştir. Anlatılanların çoğu değil azı yazılmıştır.
  
Kitap aynı zamanda bu tür kişiliklerle geçirdikleri bunaltıcı yaşamlarına boşanarak son vererek kurtulmak isteyenlere de yardımcı olacak, en azından avukat ve hâkimlerin kararlarında davacı kişinin anlattıklarına inanmak adına etken ve yol gösterici olacaktır.  Çünkü şizoid ve BL kişiler eşlerine hayatı ne denli zehir ederlerse etsinler,  boşanma konusunda o kadar  (ellerindeki kurbanı kaçırmamak için) direnir ve akla gelmez zorluklar çıkarırlar.
Batıda özellikle A.B.D de artık bu tür kitaplar direkt avukat ve hâkimlerin dikkatine sunularak boşanacak kişiye daha adil (tarafsız) bir yardım sunulmasına çalışılmaktadır. Bu kitabın aynı görevi yapacağına inanıyorum.
 
 

indir

Çok Yoruldum & Şizoid Erkek ve Borderline Kadınla Yaşamak kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Çok Yoruldum & Şizoid Erkek ve Borderline Kadınla Yaşamak kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak