Diğer Kitaplar

Dalai Lama'nın Önsözüyle Budist Astroloji – Bakış Açısıyla Harita Yorumu kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dalai Lama'nın Önsözüyle Budist Astroloji -  Bakış Açısıyla Harita Yorumu

Dalai Lama'nın Önsözüyle Budist Astroloji – Bakış Açısıyla Harita Yorumu yayını türkçedir.Dalai Lama'nın Önsözüyle Budist Astroloji – Bakış Açısıyla Harita Yorumu kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Astrolojiyi anlayabilmek için Budist bilgelik ve merhametini kullanın. Yazar Jhampa Shaneman, Budizmi Batı astrolojisine uygulamak için ilk kitapta, Tibet Budizmi’ndeki derin deneyimini çağdaş Batılı astrolog Jan V. Angel’ın bilgileriyle birleştirir. Budizm teolojik ve metafiziksel olarak zorlayıcı olsa bile aynı zamanda pratiktir. Kendi ilkeleri içinde her psikolojik durum benimsenmiş, betimlenmiş ve ışığa kavuşturulmuştur. Budist Astroloji bilinen astrolojik düşüncelerle boşluk, karşılıklı dayanışma ve geçicilik fikirleri arasında köprü kurar.

Tüm astrolojik haritalara uygulanabilecek yeni bir teori geliştiren Budist bilgeliğinin üç anahtarının Siddhartha’nın haritasında dinamik olarak nasıl etkileşimde bulunduğunu keşfedin. Budizm ilkelerinin, Budist bakış açısıyla doğum haritasına getirdiği yorumla gezegen, ev ve açı anlayışınızı nasıl geliştireceğini görün.

Astrolojik ve Budist içeriklerin sade bir dille sunulması bu kitabı Budistler, astrologlar ve manevi araştırmacılar için bilgi ve bilgelik kaynağı haline getirmiştir. Aydınlığa giden yolda benliğinizin derinliklerine bakıyormuş gibi yıldızlara bakın.

indir

Dalai Lama'nın Önsözüyle Budist Astroloji – Bakış Açısıyla Harita Yorumu kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dalai Lama'nın Önsözüyle Budist Astroloji – Bakış Açısıyla Harita Yorumu kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak