Bilim & Mühendislik Kitapları

Dedektif DNA & Adli Bilimlerde Gizemli Bir Seyahat kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dedektif DNA & Adli Bilimlerde Gizemli Bir Seyahat

Dedektif DNA & Adli Bilimlerde Gizemli Bir Seyahat yayını türkçedir.Dedektif DNA & Adli Bilimlerde Gizemli Bir Seyahat kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Hiçbir kurgu gerçekler kadar okurun dikkatini çekmez. Hele konu adli bilimlerle ilgili olursa. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencilerimden Tıbbi Genetik uzmanı Doç. Dr. Kadir Demircan da bizi dünyanın bir ucundan diğerine, on yıllar öncesinden bugüne kadar süren bir tarih yolculuğuna çıkartıyor ve kimi çözülmüş kimi hâlâ yanıt bekleyen sırlarla tanıştırıyor. Bu yolculuk sırasında bilimin ışığı yolunuzu aydınlatacak. Parktaki kral, adadaki imparator, ormandaki prenses sizi karşılayacak ve tablodaki güzelin, soğuk sulardaki küçüklerin kimler olduğunu öğreneceksiniz. Kimi zaman kemikler kimi zaman saçlar konuşacak ve bilimin, tarihi yeniden nasıl yazdığına tanık olacaksınız.” Sevil Atasoy, Prof. Dr. (Kusursuz Cinayet Yoktur’un Yazarı) Doç. Dr. Kadir Demircan, kendi kişisel akademik kariyerinin yanı sıra, bilgilerini herkesin anlayabileceği bir şekilde insanlara ulaştırmayı dert edinen az sayıda akademisyenimizden birisi. Verdiği konferanslar ve yazdığı yazılarla özellikle gençlerin bilimi anlaması ve hayatına uygulaması konusunda büyük katkılar yapmaya devam ediyor. Detektif DNA da bu güzel birikimin ilk ürünlerinden. Bilimin dünyayı anlamada nasıl kullanılabileceğini merak ediyor ve şaşırtıcı öykülerden hoşlanıyorsanız sayfaları çevirmeye başlayın. Şaşıracaksınız! Sinan Canan, Prof. Dr.(Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler’in Yazarı) “Unutmayın ki hepimizin bir şifresi vardır ve Kadir Demircan tüm DNA’mızı deşifre etmektedir…” Arkın Gelişin (Bir Seri Katilin Anatomisi: Ted Bundy’nin Yazarı) “Dedektif DNA, çok çarpıcı ve öğretici örneklerle ‘keşkeleri’ artık ortadan kaldırıyor.” Mesut Demirbilek (Cinayet Sohbetleri’nin Yazarı) “Dedektif DNA mutlaka yakalar ve adalete teslim eder!” Sultan Tarlacı, Doç. Dr. (197 Gün’ün Yazarı)

indir

Dedektif DNA & Adli Bilimlerde Gizemli Bir Seyahat kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dedektif DNA & Adli Bilimlerde Gizemli Bir Seyahat kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak