Yeni Çıkan Kitaplar

Dedemle Geçen Yaz Tatilim kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dedemle Geçen Yaz Tatilim

Dedemle Geçen Yaz Tatilim yayını türkçedir. Dedemle Geçen Yaz Tatilim kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ediz yaz tatillerini dedesiyle geçirmeye bayılıyordu. O ve dedesi bu yazı geçireceklerdi ama bu diğer tatillerden çok daha farklı olacaktı. Çünkü dedesiyle sık sık denize açılacak, onun bir sürü balık tutmasına yardım edecekti. Dedesi ise ona çok önemli bir görev verecekti: Ediz ‘’Martı Kovalama Şefi’’ olacaktı!
Balığa çıktıkları bir gün, Ediz yaralanan bir yavru martıyı, ‘’Gagalı’yı’’ dedesinin yardımıyla kurtarır. Ediz  gereken sabır, biraz araştırma ve bir ton sevgiyle martıyı sağlığına kauşturur. Ancak Ediz yeni arkadaşının iyileştikten sonra uçup gitmesini hiç istemiyordu.
 
Yaz güneşinde martısı bol sahillerde geçen sıcacık bir hikaye: metniyle, çizimiyle Tom Tinn-Disburry’nin kaleminden!
Dedemle Geçen Yaz Tatilim, yazarın dördüncü kitabıdır.
 
#hayvansevgisi #aile #yardımlaşma #sevgi #dostluk #yaz #martı #deniz  #şevkat#3 yaş #dede #büyükbaba #torun #nesillerarası

indir

Dedemle Geçen Yaz Tatilim kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dedemle Geçen Yaz Tatilim kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak