Değerlerin Önemi kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Değerlerin Önemi yayını türkçedir. Değerlerin Önemi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Değerlerin birbirine sağladığı hizmetlerle önemi belirginleşir. Yüce değer, varlıklarına verdiği değerlerle değerini anlatır. O, sunacağı değerleri sunduklarıyla belirterek varlıkları belirli uygulamalara tâbi tutar ve gereklilikten gerekliliğe doğru değerlendirmeyi sağlar. Bu durumda herhangi bir varlık; varlığının değerini her şeye, her şeyin değerini ise her şeyi sağlayana borçlu oluyor. Bu lütfun ödeneği, herhangi bir varlık tarafından sağlanamaz ama herhangi bir varlık, kendisini ilgilendiren koşullara yönelik uygun davranma sorumluluğunu belirterek tüm değerlere yönelik görevini yapmalıdır. Değerlere yönelik sorumluluğunu yerine getirmeyen belirli değerlerle cezalandırılır, sorumluluğunu yerine getiren ise belirli değerlerle mükâfatlandırılır.

[ad_2]

indir

Değerlerin Önemi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Değerlerin Önemi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın